Kontaktuj.pl, ul. Rostka 1 Zabrze, Woj. śląskie, 41-800 , Tel: 514-773-286, 888-581-659
|
|
|
PL
EN
DE
Koszyk 0 0 PLN
Hager Lumina

Włącz swój styl. Elastyczne rozwiązania i wyjątkowy design.

Osprzęt elektroinstalacyjny lumina to sprawdzone i cenione przez wielu instalatorów produkty. Dlatego też, firma Hager, na bieżąco poszerza asortyment wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. W ostatnim czasie producent wzbogacił ofertę o unikatowe ramki wprowadzając dwie linie wzornicze lumna intense oraz lumina passion. To połączenie sprawdzonej jakości z niepowtarzalnym designem kreowanym przez projektantów marki Berker.

 

Wybór należy do Ciebie

Nowe wzornictwo to propozycja dla tych, którzy stawiają zarówno na jakość i funkcjonalność, jak i najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Jak wiadomo, gusta są różne i każdy musi znaleźć sam odpowiednie rozwiązanie. Jednak producent pomaga tym, którzy jeszcze nie zdecydowali lub lubią eksperymentować z materiałami i kolorami.  Mianowicie wszystkie stosowane w seriach lumina mechanizmy, zarówno gniazd jak i łączników, są wspólne i można je używać wymiennie w całej gamie produktów z rodziny lumina. Dzięki temu w łatwy sposób można wymieniać ramki wykonane z różnych materiałów, a zatem i z różnych półek cenowych, bez potrzeby wymiany wcześniej zamontowanych mechanizmów.

 

Wybierz swój styl

Serie wzornicze lumina intense i lumina passion pozwalają realizować własne pomysły na wnętrza. Wystarczy wymienić ramki dobierając odpowiednio kolory i materiały. Lumina intense to nowoczesne wzornictwo w trzech najchętniej wybieranych kolorach: błyszczącej bieli oraz srebrnym i czarnym macie. Natomiast lumina passion to przede wszystkim szlachetne, wyszukane materiały, które w połączeniu z zdecydowanym kształtem dodają wnętrzom charakteru. Tu wyróżnia się niepowtarzalna struktura ramek z bukowego lub dębowego drewna oraz szczotkowanego aluminium w kolorze srebrnym, czarnym i mosiężnym. Lumina passion to także klasyczne i zawsze eleganckie czarne oraz białe szkło. Dodatkowym atutem są trzy kolory pierścieni adaptacyjnych, które uzupełniają ramki, tworząc wiele możliwości aranżacyjnych. Wszystkie te elementy można dowolnie ze sobą łączyć i stworzyć własny, niepowtarzalny styl.

 

Funkcjonalność przede wszystkim

Wszystkie linie wzornicze z serii lumina posiadają jedną wspólną platformę mechanizmów, która pasuje do wszystkich ramek. Dzięki temu, decydując się na osprzęt elektroinstalacyjny marki Hager, mamy możliwość wymiany ramek bez potrzeby ingerowania w zamontowane już mechanizmy. Tym bardziej, że seria lumina wyróżnia się bogatą funkcjonalnością gniazd i łączników.  W ofercie producenta znajdziemy nowoczesne gniazda USB do ładowania urządzeń mobilnych, gniazda HDMI, komputerowe czy głośnikowe oraz całą gamę łączników, czujników oraz ściemniaczy światła. Dzięki tym rozwiązaniom możemy wyposażyć cały dom, mieszkanie lub biuro we wszystkie potrzebne rozwiązania, jednocześnie dbając o przemyślaną aranżację i nietuzinkowy design.

Bezpiecznie i estetycznie

Serię lumina docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy samodzielnych remontów, dla których czas i budżet mają szczególne znaczenie. Metalowe pierścienie mechanizmów pozbawione są ostrych krawędzi, a zastosowanie pazurków rozporowych ułatwia montaż utrzymując właściwą pozycję osprzętu. Każdy produkt z serii lumina posiada indywidualne foliowe opakowanie, natomiast ramki lumina passion znajdują się w kartonowych pudełkach, które zapewniają doskonałą ochronę naturalnym materiałom.

https://www.youtube.com/watch?v=0H_NHNMbXEg

 

© Comarch SA 2023. All rights reserved Powered by Comarch ERP e-Sklep ®